Предметні спільноти:

Спільнота учителів початкової освіти

Спільнота учителів початкової школи - агенти змін НУШ.
Cертифіковані професіонали, переможці конкурсу "Учитель року", "Класний керівник року", коучі і тренери).
Майстерно надихають і вмотивовують у створенні нової української школи, інклюзивній освіті, НПП "Інтелект України". Потужна команда, яка створює комфортне середовище, систему цінностей для усіх учасників освітнього процесу.

Спільнота учителів іноземної мови

Спільнота учителів іноземної мови (англійської і німецької) - це коучі і тьютори із сучасним європейським викладанням іноземних мов. Учасники міжнародного проєкту в рамках договору між посольством Німеччини та МОН України PASCH-SCHULEN ("Школи— партнери майбутнього"), міжнародного проєкту "DSD- школа" (диплом - перепустка до ВНЗ Німеччини), літнього мовного інтенсиву - табору - підготовки до іспиту DSD-ІІ (рівня B2/C1) ...

Спільнота психолого-соціального патронажу

Спільнота психолого-педагогічного патронажу - агенти змін, ментори, медіатори, фасилітатори, коучі, наставники. Здійснюють психолого-педагогічний супровід усіх участників освітнього процесу. Успішно впроваджують інтерактивні технології під час годин психологічної та соціально-педагогічної просвіти. Система консультативних і корекційно-розвиваючих занять. Провідники інноваційних підходів до впровадження ідей інклюзивної ...

Спільнота "МІФ" - учителів математики, інформатики, фізики

Спільнота учителів математики, інформатики, фізики - МІФ - це професіонали й активні педагоги, які через нестандартні підходи створюють нові платформи самореалізації учнів: "Територія настільних ігор", міжнародні проєкти з цифрового громадянства, "Матіфік", "Міксіке", STEAM - освіта (інформаційно-технологічний профіль навчання, гурток робототехніки).

Спільнота учителів
"Рідної словесності та історіософії"

Спільнота рідної словесності та історіософії (у складі професіоналів та інноваторів, які є натхненниками громадянської ідентичності) - ініціатор і організатор Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань, регіональної конференції "Модель ООН. Україна", проєктів (українською) "Молодь дебатує", "Вивчай та розрізняй. Інфо-медійна грамотність".

Спільнота учителів біології, географії, фізичного виховання та художньо-естетичного циклу

Спільнота" Природа. Здоровя. Релакс" - це колоритне поєднання авторитетних, досвідчених професіоналів та молодих, творчих, ініціативних учителів, які з натхненням і знанням справи беруть участь і перемагають у фахових конкурсах (Учитель року Географія, Учитель року Хімія, Класний керівник), це фонтан ідей і МЕГАкреативних здібностей.