У жовтні 2018 року створено Євроклуб  «Грінвіч» у нашій Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 імені Олега Ольжича. 

19.10.2018 участь у ток-шоу у форматі «Гість клубу» на тему “Проектна діяльність. Презентація проектів Представництва ЄС в Україні . Гості клубу: радник Миколаївського міського голови Ганна Ганжул і голова Миколаївського обласного товариства польскої культури «Полонія Семпер Фіделіс» Ольга Доріна. Участь Євроклубу «Грінвіч» у брейн-рингу і перша перемога.

Шкільний марафон «Як ми бачимо Євросоюз»
 11.02 – 15.02.2019р
 Раптівка  «Україна – європейська держава»

13.02.19   Конкурс сценічних мініатюр «Як ми бачимо Європу»       
 Нагородження відбулося за номінаціями:
 «За кращу постановку та інсценізацію англійською мовою»

Шкільний етап брейн-рингу «Європа в мініатюрах» 15.02.19 представники 7-11 класів. Командам було запропоновано обрати назви команд. Таким чином утворилися команди «Giraffki» та «Європейські кошенята».

14.05.19 відбулися урочистості, присвячені Дню Європи та з нагоди створення в нашій Миколаївській загальноосвітній школі №1 ім. Олега Ольжича –Центру Дитячої Дипломатії. Передувало урочистостям проведення в цей день шкільним Євроклубом «Грінвіч» з учнями 8-9 класів ЄвроЕкоКвесту «Стежинками Європи» в якому взяв участь запрошений керівник міського Євроклубу «Діалог» Артем Яковлєв.

Подія – є логічним продовженням плідної та активної роботи учнів у гуртках- «Модель ООН», шкільного Євроклубу «Грінвіч» та «Молодь Дебатує». А головне дійство свята, його апогей – підписання керівниками та представниками гуртків –Меморандуму про співпрацю , який став
основою діяльності Центру дитячої дипломатії в нашій школі. Ми почали писати нову сторінку власної історії, започатковуючи нове об’єднання в нашому закладі – Центр Дитячої Дипломатії!!!

20 вересня 2019 участь у ток-шоу у форматі “Гість клубу” на тему «Екологічні  проблеми України і методи їх рішення на основі міжнародного досвіду”зустріч у Євроклубі небайдужої молоді міста з цікавими людьми. Але ця стала особливою, бо темою цієї зустрічі було збереження екології не тільки нашого рідного краю і України, а й екології планети в цілому.
Про це і не тільки про це розповіла юним екологам директор Обласного  еколого – натуралістичного центру учнівської молоді Троїцька Таїсія Броніславівна. Євроквест «Стежинками Європи» продовжує свій шлях. На останньому святкуванні Дня Європи євроклуби міста прийняли рішення, що потрібно провести квест саме для євроклубів міста. Учасники мали можливість взяти участь у повній версії квесту, яка була апробована вперше і складалася з 8 міні-ігор. Ці ігри перевіряли їх знання про різні аспекти життя країн Європейського Союзу, їх логіку, комунікабельність та навіть почуття гумору. 

Участь шкільної команди Євроклубу «Грінвіч» у брейн-рингу, який відбувся після ток-шоу. І знову серед переможців! Команда посіла 2 місце.