Щорічний бізнес-турнір «Стратегія фірми» – інтерактивне комп’ютерне змагання всеукраїнського рівня.

Команда учнів 8-А класу “Тіньові генії” бере участь у  IV Всеукраїнському бізнес-турнірі “Стратегія фірми-2021”. Її учасники : Бузинний Іван(капітан команди), Норкін Данило, Дубінецький Назар.

Учасники отримують 10 млн. “віртуальних” грошей, купують обладнання, виробляють продукцію, ставлять ціни, розміщують в магазинах, роблять рекламу, розробляють нову продукцію – і все для того, щоб клієнти прийшли саме до них, а не до їхнього конкурента, який так само, як і вони робить теж саме.

Це реальне життя, реальні рішення й емоції, але в безпечному, віртуальному тренінговому середовищі комп’ютерної програми бізнес-симуляції ViAL+.

Це не просто гра заради гри, а змагання, після якого учні можуть виграти реальні гроші, отримати нові навики, яких ще не має в однокласників , навчитися керувати грошима, компанією, часом і самим собою), побачити себе через 5-6 років,

  • Відбірковий етап( понад 1000 учасників)- 01.03-13.03
  • Півфінал( 673 учасники)- 16.03-10.04
  • Фінал до 23.04

 Хлопці на рівні з професійними гравцями довели, що вони і справді генії. Ми у півфіналі, який закінчується 10 квітня. Віримо, що потрапимо у фінал.