Спільнота учителів іноземної мови (англійської і німецької) – це коучі і тьютори із сучасним європейським викладанням іноземних мов. Учасники міжнародного проєкту в рамках договору між посольством Німеччини та МОН України PASCH-SCHULEN (“Школи— партнери майбутнього”), міжнародного проєкту “DSD- школа” (диплом – перепустка до ВНЗ Німеччини), літнього мовного інтенсиву – табору – підготовки до іспиту DSD-ІІ (рівня B2/C1), пришкільного мовного табору “Патріот”, партнерствa з провідними ВНЗ міста Миколаєва.

Автентичне мовне середовище і міжнародні платформи, у яких кожен учень самореалізовується: дипломатії в Євроклубі “Грінвіч”, комунікації у “Молодь дебатує”, акторстві в театральному гуртку “Ольжичеві таврійці“, країнознавчих проєктах тижня європейської культури (“Karneval”, “Гарбуз Fest”, “Різдвяний Non – Stop”, “Miss Deutsch”), степендіальної програмі “DAAD-німецька служба академічних обмінів”, міжнародного проєкту активної молоді “Don@u- online“, “Kulturweit- волонтери з Німеччини“.

Мовсесян Алевтіна Георгіївна

Учитель зарубіжної літератури та німецької мови, спеціаліст вищої категорії , «Старший вчитель», нагороджена відзнакою «Відмінник Освіти».

Основні напрямки роботи: проведення майстер- класів в рамках міських семінарів для вчителів зарубіжної літератури, німецької мови в м.Миколаєві та впровадження програми «Нова українська школа» в початкової школи, класи «Інтелект України». Участь в Workshops der KinderUni i Junior Uni проектів Гете –Інституту в м.Київ.

Дончевський Олександр Олександрович

Учитель англійської мови І категорії, завідуючий предметною спільнотою учителів іноземних мов. З відзнакою закінчив Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, магістр. Нагороджений почесною грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації. Координатор Всеукраїнської гри з англійської мови «Пазл». Куратор англомовного гуртка «Полікультурне спілкування як фактор успішного розвитку особистості». Проводить активну роботу з обдарованими дітьми, має переможців Всеукраїнських конкурсів "Пазл", "Грінвіч".

Бондаренко Анастасія Олександрівна

Вчитель німецької мови ІІ категорії

Екзаменатор мовленнєвого іспиту DSD1

Куратор німецькомовного гуртку "Молодь дебатує". Організатор українсько-німецьких проєктів та театральних постанов на базі школи

Грабовська Наталія Григорівна

Учитель англійської мови вищої категорії

Закінчила педагогічний університет ім. В.О. Сухомлинського. Лауреат міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2016" в номінації "Англійська мова." Ініціатор та куратор загальношкільного проєкту «Мовою відео».

Манахова Галина Федорівна

Учитель англійської мови вищої категорії, старший учитель Координатор Євро клубу «Грінвіч». Працює над напрямком розвиток навичок мовлення на основі вивченої граматики та автентичних текстів. Пройшла навчальні курси у коледжах Великобританії, вивчала культуру та традиції країни. Пройшла навчання "Як зробити гарний старт з нового навчального року зі своїми учнями" та "Від учителя до вчителя: демонстрація розвитку навичок читання урок для 5-6 кл ("From Teacher to Teacher: developing reading skills demo lesson for grades 5-6 ) від Macmillan Education

Волошина Наталія Олександрівна

Вчитель англійської мови вищої категорії .Закінчила Горлівський педагогічний інститут іноземних мов. Педагогічний стаж роботи - 30 років.

Моргаєва Ганна Олександрівна

Учитель англійської мови І категорії. Закінчила МНУ ім. В.О.Сухомлинського.
Нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

Неліна Дар'я Юріївна

Учитель німецької мови. Закінчила МНУ ім. В.О. Сухомлинського. Магістр філології за спеціальністю германські мови та літератури (переклад включно). Координаторка німецькомовного проєкту "Jugend debattiert ". Займається підготовкою учнів до іспиту DSD1 та DSD2.
Педагогічне кредо: "Вимогливість до учнів у поєднанні з Повагою до їхньої особистості."

Рабулець Альона Валеріївна

Учитель німецької мови І категорії. Закінчила Миколаївський державний університет імені В.О.Сухомлинського.

Переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2010" та лауреат обласного етапу в номінації "Німецька мова."

Федорова Олена Леонідівна

Вчитель I категорії, стаж роботи 20 років. З 2014 року співпрацюю з дитячою туристичною агенцією “Sunholidays” (м.Київ). Учні нашої школи вже 5 разів їздили до Великобританії, країн Європи. Програма туристично-навчальна, з відвідуванням уроків, проживання в англійських сім’ях, відвідування цікавих місць у Лондоні та передмісті. Учні молодших класів є призерами міських олімпіад

Пасько Єлизавета Андріївна

Вчитель німецької мови. Закінчила Чорноморський національний університет імені Петра Могили. Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр, спеціальність "Філологія", освітня програма "Німецька мова та література". Пройшла курс лекцій "Language Policy in Europe" від Universität des Saarlandes. Брала участь у семінарі з підготовки до іспиту DSD II у м. Одеса".