Спільнота учителів іноземної мови (англійської і німецької) – це коучі і тьютори із сучасним європейським викладанням іноземних мов. Учасники міжнародного проєкту в рамках договору між посольством Німеччини та МОН України PASCH-SCHULEN (“Школи— партнери майбутнього”), міжнародного проєкту “DSD- школа” (диплом – перепустка до ВНЗ Німеччини), літнього мовного інтенсиву – табору – підготовки до іспиту DSD-ІІ (рівня B2/C1), пришкільного мовного табору “Патріот”, партнерствa з провідними ВНЗ міста Миколаєва.

Автентичне мовне середовище і міжнародні платформи, у яких кожен учень самореалізовується: дипломатії в Євроклубі “Грінвіч”, комунікації у “Молодь дебатує”, акторстві в театральному гуртку “Ольжичеві таврійці“, країнознавчих проєктах тижня європейської культури (“Karneval”, “Гарбуз Fest”, “Різдвяний Non – Stop”, “Miss Deutsch”), степендіальної програмі “DAAD-німецька служба академічних обмінів”, міжнародного проєкту активної молоді “Don@u- online“, “Kulturweit- волонтери з Німеччини“.

Заяць Володимир Михайлович

Вчитель німецької мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Директор Миколаївської ЗОШ №1 імені Олега Ольжича.
Інноваційний педагог, учасник міжнародного проєкту Deutsches Sprachdiplom I,II. Володіє сучасними методиками й технологіями, які поширює в професійному середовищі.
Досвід роботи учителя узагальнено через участь у всеукраїнських конкурсах «Учитель року», «Учитель-новатор». Учні є переможцями ІІ, ІІІ, IV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад із німецької мови, ІІ, ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН області, І, ІІ, ІІІ, IV етапів міжнародного німецькомовного конкурсу «Молодь дебатує».

Мовсесян Алевтіна Георгіївна

Учитель зарубіжної літератури та німецької мови, спеціаліст вищої категорії , «Старший вчитель», нагороджена відзнакою «Відмінник Освіти».

Основні напрямки роботи: проведення майстер- класів в рамках міських семінарів для вчителів зарубіжної літератури, німецької мови в м.Миколаєві та впровадження програми «Нова українська школа» в початкової школи, класи «Інтелект України». Участь в Workshops der KinderUni i Junior Uni проектів Гете –Інституту в м.Київ.

Дончевський Олександр Олександрович

Учитель англійської мови ІІ категорії. З відзнакою закінчив Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, нагороджений почесною грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.
Координатор Всеукраїнської гри з англійської мови «Пазл». Куратор англомовного гуртка «Полікультурне спілкування як фактор успішного розвитку особистості». Олександр Олександрович – висококваліфікований педагог, який володіє інноваційними педагогічними технологіями, має достатній рівень професійних знань, постійно працює над собою з метою самовдосконалення. Проводить активну роботу з обдарованими дітьми, має переможців Всеукраїнського конкурсу «Пазл».

Бондаренко Анастасія Олександрівна

Вчитель німецької мови ІІ категорії

Екзаменатор мовленнєвого іспиту DSD1

Куратор німецькомовного гуртку "Молодь дебатує". Організатор українсько-німецьких проєктів та театральних постанов на базі школи

Грабовська Наталія Григорівна

Учитель англійської мови вищої категорії

Закінчила педагогічний університет ім. В.О. Сухомлинського. Лауреат міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2016" в номінації "Англійська мова." Ініціатор та куратор загальношкільного проєкту «Мовою відео».

Манахова Галина Федорівна

Учитель англійської мови вищої категорії, старший учитель Координатор Євро клубу «Грінвіч» Працює над напрямком розвиток навичок мовлення на основі вивченої граматики та автентичних текстів. Отримала сертифікат МОІППО про те, що пройшла курси підвищення кваліфікації за модулем «Нова українська школа 3-4 класи»
Брала участь в онлайн тренінгу від ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн» “Як використання сучасних інтерактивних технологій сприяє ефективному опануванню англійської та полегшує життя вчителя іноземної мови” онлайн тренінгу від ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн» “Створення автентичного освітнього простору на уроці англійської “

Лещишак Ольга Михайлівна

Вчитель вищої категорії. Після закінчення Київського лінгвістичного університету, з 1984 року працює В ЗОШ № 1 імені Олега Ольжича. З 2014 року співпрацює з дитячою туристичною агенцією “Sunholidays” (м.Київ). Учні нашої школи вже 5 разів їздили до Великобританії, країн Європи. Програма туристично-навчальна, з відвідуванням уроків, проживання в англійських сім’ях, відвідування цікавих місць у Лондоні та передмісті. Учні постійно беруть участь олімпіадах, мовних конкурсах.

Моргаєва Ганна Олександрівна

Учитель англійської мови І категорії. Закінчила МНУ ім. В.О.Сухомлинського.
Нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

Нечепоренко Марія Анатоліївна

Учитель німецької мови.
Доктор філософії в галузі освіти, автор 17 наукових публікацій у зарубіжних та фахових наукових періодичних виданнях, тьютор-практик, що працює за особистісно зорієнтованою комунікативною методикою із використанням методу проектів, моделювання ситуацій спілкування, дидактичних ігор та інформаційних технологій.

Рабулець Альона Валеріївна

Учитель німецької мови І категорії. Закінчила Миколаївський державний університет імені В.О.Сухомлинського.

Переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2010" та лауреат обласного етапу в номінації "Німецька мова."

Кононюк Дар'я Юріївна

Учитель німецької мови, спеціаліст. Закінчила Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського

Пасько Єлизавета Андріївна

Вчитель німецької мови. Закінчила Чорноморський національний університет імені Петра Могили. Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр, спеціальність "Філологія", освітня програма "Німецька мова та література". Пройшла курс лекцій "Language Policy in Europe" від Universität des Saarlandes. Брала участь у семінарі з підготовки до іспиту DSD II у м. Одеса".

Федорова Олена Леонідівна

Вчитель I категорії, стаж роботи 20 років. З 2014 року співпрацюю з дитячою туристичною агенцією “Sunholidays” (м.Київ). Учні нашої школи вже 5 разів їздили до Великобританії, країн Європи. Програма туристично-навчальна, з відвідуванням уроків, проживання в англійських сім’ях, відвідування цікавих місць у Лондоні та передмісті. Учні молодших класів є призерами міських олімпіад

Шаповалова Ганна Ігорівна

Вчителька німецької мови. Активна учасниця курсів і семінарів від "Goethe-Institut Ukraine Bereich" і користувачка української освітньої онлайн-платформи "Всеосвіта". Була волонтером у двох мовних таборах: Миколаївському муніципальному колегіумі (англійська мова) та МЗОШ І-ІІІ ступенів 1 ім. О. Ольжича (німецька мова). Після закінчення Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідала Іспанію, де протягом двох тижнів жила в іспаномовній родині, вивчала культуру та традиції країни в коледжі "Colegio Delibes" й отримала сертифікат на знання іспанської мови на рівні А2. Маю досвід життя в Німеччині. Володарка сертифікату на знання німецької мови на рівні С1 від "Goethe-Institut Ukraine Bereich".