Рівень 1: Раннє програмування

З 2019-2020 н.р. розпочав свою роботу гурток “Раннє програмування”, основною метою якого було залучення молодших школярів до STEAM-освіти.

Блокове програмування, програмування роботів Codey Rocky, знайомство з датчиками та керування ними за допомогою програми, написаної власноруч. Наші роботи танцюють, співають, розпізнають кольори, підключаються до мережі, проявляють емоції, реагуючи на різні події.

А також знайомство з можливостями Arduino, і, навіть, перемога нашою команди у міському турнірі з робототехніки.

Рівень 2: Програмування для Arduino та розробка мобільних додатків

З 2019-2020 н.р. на базі школи працює гурток від Міської Станції Юних Техніків, вихованяцями якого є учні нашої школи, керівник – вчитель інформатики Зінченко С.М.

Цей гурток є логічним продовженням занурення у світ ІТ. Кожен учасник обирає для себе цікавий напрям (або всі одночасно): вивчаємо роботів, як працюють різні датчики, як ними керувати на основі Arduino, вивчаємо мову програмування С, програмуємо для ОС Android (блокова мова програмування у середовищі MIT App Inventor ), беремо участь та стаємо призерами різних конкурсів з ІТ (міський турнір – І та ІІІ місце, конкурси з комп’ютерної графіки – 5 призерів).

Рівень 3: Мережева Академія Cisco

Серед курсів шкільної Академії Cisco є лінійка з Інтернету речей, яка і дозволяє розглянути робототехніку на професійному рівні. Тепер до Arduino приєднується Raspberry Pi та програмування мовою Python для проектування “розумних речей”.