Ініціатива “Молодь дебатує” спрямована на розвиток комунікативних навичок та критичного мислення молоді через навчання не тільки обстоювати власну позицію, але й поважати позицію співрозмовника, дискутуючи на важливі суспільні теми.

  Мета ініціативи “Молодь дебатує”- залучення молоді до розбудови демократичного суспільства, адже в майбутньому молодь- це люди, дії і рішення яких будуть визначати майбутнє нашої держави.

  Уміння, які здобувають учні-учасники проєкту:вміння працювати у команді,інформаційна грамотність, вміння підбирати аргументи, слухати і поважати позицію співрозмовника, робити логічні висновки, прийоми риторики.”Молодь дебатує”- чудовий інструмент, який допомагає молоді розібратися у важливих і актуальних питаннях сьогодення, розвивати критичне мислення.

       Участь у проєкті-можливість самовираження та самореалізації активної молоді.

   Наші учні активно беруть участь у проєкті. Учасники проєкту гідно виступили під час міжрегіональних змагань протягом 2019-2020 роках у місті Херсоні та в Одесі.
https://cutt.ly/hjYAx8O

  Для учнів це був неоціненний досвід, адже участь у дебатах- це можливість відчути себе активною молоддю , розвивати навички та вміння публічних виступів, тому  кожен учасник- переможець.Фінал проєкту відбувається у місті Харків, під час якого всі присутні відчувають себе причетними до дебатів: учасники, вболівальники, глядачі. https://cutt.ly/MjYAIgb

      У 2019 році наша школа проводила осінню дебатну школу, наші учні виявили активну позицію,  були керівниками груп. Захід пройшов цікаво, активно і продуктивно у колі однодумців у дружній атмосфері. Враження учасників. https://cutt.ly/EjYASBX

       У 2020 році проєкт мав практичне спрямування- дослідження стану річок. Наші учні не залишилися осторонь, адже ми у 2020 році здобули почесне звання Екошкола. тому учасники проєкту досліджували стан річки Південний Буг. Творчим продуктом стало відео, яке ілюструє екосвідомість молоді. https://cutt.ly/CjYAGPG

У суботу 27 лютого 2021 р. у місті Одеса відбулися міжрегіональні дебати. Учень Рідної школи Олександр Григорьєв представляв наш заклад. Дебати були на тему: “Чи слід заборонити пестициди та добрива у сільському господарстві?” Переможцем у грі став Ілля з Южноукраїнська. Сашко отримав сертифікат учасника. Ми раді, що все-таки, не зважаючи на карантинні обмеження, дебати відбулися, і всі учасники отримали перемогу — кожен свою.