Профіль навчання: Іноземна філологія

запроваджений насамперед для учнів, які зацікавилися іноземними мовами ще в початковій школі, сумлінно вивчали в основній і планують продовжити профільне вивчення в старшій школі.

Спектр професій, які спонукають учнів обрати профіль іноземної філології, надзвичайно широкий:

  • учитель/викладач іноземної мови;
  • перекладач;
  • журналіст-міжнародник;
  • дипломат;
  • лінгвіст-дослідник;
  • працівник митниці;
  • працівник туристичної агенції;
  • працівник готельного бізнесу і под.

Залучення до процесу навчання волонтерів з-за кордону сприяє живому спілкуванню з носіями мови, поглибленню знань щодо звичаїв, традицій та культури країн, мови яких вивчають наші учні.

На базі школи проходять практику студенти факультету іноземної філології провідних закладів вищої освіти Миколаєва, які проводять профорієнтаційну роботу з учнями старших класів з метою заохочення їх до вступу на свої факультети.

За бажанням старшокласники відвідують заходи, що проводяться на факультетах іноземної філології університетів міста, та отримують безкоштовні консультації під час підготовки до ЗНО.

Профіль навчання: Інформаційно-технологічний

Другий напрямок профілізації нашої школи – інформаційно – технологічний профіль – користується великим попитом серед здобувачів освіти. Метою навчання в такому профільному класі є набуття сучасних компетентностей в галузі ІТ: від поглиблених знань про офісні технології, знайомство зі світом комп’ютерної графіки, професійне занурення у веб-розробку до сучасного програмування. Для навчання маємо два сучасні комп’ютерні класи. До навчального процесу додається використання роботів, Arduino, Raspberry Pi. Все це дає можливість нашим випускникам зорієнтуватись у подальшому напрямку навчання та роботи.

У нашому закладі працює Академія Cisco за підтримки Академії Cisco Інженерного інституту Запорізького національного університету. Тож наші майбутні фахівці галузі ІТ знайомляться зі світом Інтернету речей та самостійно створюють моделі розумних речей, вивчають питання кібербезпеки, беруть участь у ініціативах Академій Cisco закладів вищої освіти України.

Школа – мій старт